AGM INWA Zagreb 2022

L’Assemblea General Anual de la International Nordic Walking Federation (INWA) ha aplegat la majoria de països de la nostra associació. Croàcia (organitzadors), Estònia, Finlàndia, Japó, Letònia, Països Baixos, Polònia i Regne Unit presents físicament i Austràlia, Xina i Nova Zelanda virtualment.

La nostra entitat ha estat representada pel nostre president, Marc Moreno Tarragó i les nostres INWA National Trainers, Cristina González Castro i Natalia Palacions Samper.

Hem tractat molts temes relacionats amb el nostre present i el nostre futur. Però el més destacat d’aquesta edició ha estat tornar a trobar-nos físicament. La virtualitat ens ha mantingut en contacte aquests darrers anys. Però res substitueix l’intercanvi d’opinions en directe. En aquest cas a Zagreb, Croàcia.

Salut i Molta Marxa!!!

Autor: AENWC (INWA)

Salut, Activitat Física, Esport... Marxa Nòrdica